Organizační informace

Vstupenky a registrace

TIP: Registrujte se včas a získejte vstupenky za výhodnou předprodejní cenu, plus bezplatný vstup na strojírenský veletrh!

Vstup na konferenci je zpoplatněn. Při registraci provedené a uhrazené do 26. 9. 2016 lze v předprodeji pořídit zvýhodněné vstupné se slevou 34 % pro jednu osobu za 490 Kč vč. DPH, případně se slevou 50 % pro dvě osoby celkem za 750 Kč vč. DPH. Celodenní vstupné pro zaměstnance škol a pro studenty v předprodeji činí 290 Kč na osobu vč. DPH. Standardní cena vstupenky objednané později, než 26. 9. 2016, činí 750 Kč za osobu vč. DPH. V cenách vstupenek je zahrnut i jednodenní vstup do areálu celého Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně.

Vstupenky je nutno zajistit prostřednictvím registrace na webu www.3D-konference.cz a uhradit na základě vystavené výzvy k úhradě bankovním převodem nejpozději do 26. 9. 2016 (předprodej) nebo do 30. 9. 2016 (ostatní vstupenky).

Vstupenka na MSV 2016 zdarma

Součástí vstupenky na konferenci je také voucher na bezplatný vstup na strojírenský veletrh v den konference (platí pouze pro registrace uzavřené do 26. 9. 2016). Po úhradě registračního poplatku vám pošleme instrukce, jak tuto bezplatnou vstupenku na MSV 2016 získat.

Slosování o 3D tiskárnu

Účastníci konference, kteří v den konference vyplní stručný dotazník spokojenosti, se mohou zúčastnit slosování o značkovou 3D tiskárnu a další hodnotné ceny. Podrobnosti ke slosování budou účastníkům sděleny v průběhu konferenčního dne.

Místo konání

Konference bude probíhat od 9:00 do 18:00 v sálu E1 a jeho předsálí v prvním patře kongresového pavilonu E na brněnském výstavišti jako součást doprovodného programu Mezinárodního strojírenského veletrhu. Sál E1 se nachází v prvním patře pavilonu E, přičemž nejpohodlněji se do něj dostanete vstupem do areálu výstaviště u brány č. 4, který ústí přímo do kongresového pavilonu E a nachází se naproti budově Expoparking, ve které můžete na celý den pohodlně zaparkovat. Účastníky předešlých ročníků konference upozorňujeme, že v letošním roce je konference pořádána v sálu E1, který se nachází po pravé straně eskalátorů (nikoliv v sálu E2, který byl dějištěm v předešlých letech a nachází se vlevo).

Upozornění

Před příchodem na výstaviště si nezapomeňte zajistit svoji bezplatnou vstupenku na veletrh (viz odstavec „Vstupenka na MSV 2016 zdarma“).

Jak se tam dostat?

MHD: V případě, že pojedete tramvají, vstupte na výstaviště branou č. 1, která je nejblíže tramvajové zastávce a pak pokračujte areálem výstaviště podle značení směrem k pavilonu E.

Autem: Pokud jedete autem, doporučujeme zaparkovat v budově Expoparking a do areálu výstaviště vstoupit přímo vchodem do kongresového pavilonu E u brány č. 4. Na místo konání konference v prvním podlaží se dostanete schodištěm přímo za vstupními turnikety.

Kontaktní osoby

Ing. Jan Homola – veškeré dotazy ke konferenci, vyjma dotazů týkajících se realizací plateb za vstupné, tel. +420 724 659 048, e-mail: jan.homola@novamedia.cz

Petr Antoš, MBA – dotazy k provedeným platbám za vstupné a další záležitosti týkající se vstupenek, tel. +420 728 867 129, e-mail: petr.antos@novamedia.cz

Obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky platné pro tuto konferenci najdete zde.

Generální partneři

Partneři

Mediální partneři

Oficiální záštita

Konference je pořádána pod oficiální záštitou americké ambasády v Praze, která tuto aktivitu v České republice podporuje od roku 2012.

Pořadatel & organizátor

Pořadatelem konference je Ing. Jan Homola, odborný konzultant pro oblast aditivní výroby a viceprezident Klastru aditivní výroby. Organizaci konference zajišťuje společnost Vydavatelství Nová média, s. r. o., se sídlem Bašty 413/2, 602 00 Brno, IČ: 02390132, DIČ: CZ02390132.
Copyright © 2015 – Vydavatelství Nová média, s. r. o. Všechna práva vyhrazena.
www.novamedia.cz